مرمریت مشکی گلدن بلک

مرمیت گلدن بلک صنایع سنگ سی سنگان

مرمیت گلدن بلک صنایع سنگ سی سنگان

صنایع سنگ سی سنگان یکی از تولیدکنندگان انواع مختلفی از سنگ ساختمانی و تزئینی تراورتن و مرمریت میباشد که با بکارگیری کارشناسان متعهد و با تجربه و استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های فن آوری سنگ در دو خط تایل و اسلب ، بصورت تخصصی تراورتن مشکی مارشال ، تراورتن عباس آباد ، تراورتن شکلاتی ، تراورتن سیلور و تراورتن سیلور خرمایی را با کیفیت صادراتی تولید می کند. صنایع سنگ سی سنگان با بهره گیری از مرغوبترین معادن کوپ مرمریت و تراورتن، محصولات متنوعی با کیفیت صادراتی تولید و در انبارهای فروش سنگ خود در شهرهای شیراز ، تهران، کرمان و کرمانشاه جهت مصارف داخلی عرضه می دارد.

 

مرمریت یکی از پر فروشترین سنگ های ساختمانی است که علاوه بر ظاهری قیمتی و جذاب ،در برابر هوازدگی ،رطوبت و باران های اسیدی مقاوم بوده و مناسب برای نماهای داخلی و خارجی به خصوص سرویس های بهداشتی و حمام می باشد.

درباره صنایع سنگ سی سنگان

نکاتی درباره صنایع سنگ سی سنگان:

درباره صنایع سنگ سی سنگان

سال ها پیش فعالیت صنایع سنگ سی سنگان در استان اصفهان  آغاز شد و بعدا با احداث کارخانه و کار روی انواع سنگ خام ساختمانی در همان شهر وسعت پیدا کرد. تاسیس چند پایگاه جمع آوری سنگ با کیفیت از معادن اصفهان ، راه را برای تاسیس صنایع سنگ سی سنگان در شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان هموار ساخت.

صنایع سنگ سی سنگان

صنایع سنگ سی سنگان در زمینه تحقیق، تولید، برش و بسته‌بندی و توزیع انواع سنگ ساختمانی برای همه سلیقه ها آماده پاسخگویی به سفارشات سنگ شماست؛
با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش دیده، با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته و تولید سنگ های منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی کیفی با رعایت قوانین زیست محیطی، از سردمداران صنعت سنگ ایران است. ودر این راستا، ارتقای کیفیت از طریق تولید وعرضه محصولات باکیفیت ورقابتی بهترین انتخاب مشتریان بازارهای ملی وفراملی و حفظ منافع کلیه ذینفعان ، تکمیل کننده ماموریت خواهد بود.

کیفیت محصولات صنایع سنگ سی سنگان

واحد کنترل کیفیت سنگ این مجموعه به عنوان واحدی مستقل و کارآمد، از آغاز فعالیت شرکت شروع به کار کرده و هم اکنون با چندین پرسنل با مدارک تحصیلی معتبر  مشغول به کار می باشد.

واحد کنترل کیفیت سنگ صنایع سنگ سی سنگان با بکارگیری پرسنل آموزش دیده و تجهیزات سنگبری مناسب و دانش فنی بروز سعی بر برآورده ساختن نیازهای کیفی مشتریان و مطابقت داشتن محصولات با استانداردهای ملی و جهانی تعیین شده را دارد و بدین سبب قصد افزایش کیفیت محصول و جلوگیری از تولید محصول معیوب و بی کیفیت را دارد.

راههای ارتباطی صنایع سنگ سی سنگان

آدرس:اصفهان،شهرک صنعتی محمود آباد،خیابان 24 ،سنگبری سی سنگان
شماره تماس: 09131111310