چینی رز اسپایدر

سنگ چینی رز اسپایدر

صنایع سنگ سی سنگان یکی از تولیدکنندگان انواع مختلفی از سنگ ساختمانی و تزئینی و عرضه کننده انواع مختلفی از سنگ فرآوری شده در ابعاد مختلف به بازار داخلی و خارجی سنگ میباشد کاربرد سنگ ساختمانی به دلیل داشتن مقاومت، زیبایی ظاهر، وجود تخلخل جهت چسبیدن کامل و یکپارچه شدن با ملات، در نمای داخلی و خارجی ساختمان آتقدر گسترده است تا صنایع سنگ کوهستان را بر آن داشت تا انواع سنگ تراورتن، مرمریت وگرانیت را جهت سهولت انتخاب در دسترس مشتریان خود قرار دهد.

مزایا و معایب سنگ چینی
سنگ های چینی به سنگ های مرمریت دانه درشت گفته می شود که مزایا و معایب متعددی دارند.این سنگ نیست به دیگر سنگ های ساختمانی از مزایای بیشتری نسبت به دیگر سنگ های ساختمانی برخودار بوده و می توان این سنگ را یک سنگ با کاربرد مختلف در تمامی بخش های ساختمان نام برد که کمتر سنگی این ویژگی را دارد.

 

مزایا سنگ چینی
از مزایای سنگ چینی می توان به موارد زیر اشاره کرد

قیمت مناسب در برخی برند ها
مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان (مناسب برای حیاط و ..)
مقاومت سایشی بالا
جذب آب کم
مقاوم در برابر مواد شوینده و اسیدی
و….

سنگ های چینی یکی از بهترین گزینه های برای محیط های تجاری و خانگی می باشند.این سنگ از مقاومت بالایی در برابر سرما و یخبندان برخودار بوده و جذب آب کمی دارد که از ترک خوردن سنگ در هنگام یخبندان جلوگیری میکند.این ویژگی در سنگ های مثل مرمریت دیده نمی شود.این سنگ از مقاومت ضربه ای و سایشی نسبت بالایی برخوردار می باشد و استفاده از این سنگ در کنار سنگ گرانیت برای مکان های پر رفت و آمد توصیه می شود.ویژگی های بالا باعث شده است این سنگ را بتوان در مکان های داخلی و خارجی ساختمان استفاده کرد و این سنگ یکی از پرطرفدارترین سنگ های ساختمانی می باشد و عمر بالایی به ساختمان شما خواهد داد.یکی از بهترین سنگ های چینی که از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد سنگ چینی لایبید می باشد.جهت خرید و یا آشنایی بیشتر می توانید به مقاله سنگ چینی لایبید مراجعه نمایید.

 

معایب سنگ چینی
از معایب سنگ چینی می توان به موارد زیر اشاره کرد

عدم تنوع طرح و رنگ نسبت به دیگر سنگ های ساختمانی
قیمت بالا در برخی برندها
چسبندگی کمتر به ملات نسبت به دیگر سنگهای ساختمانی
و …

سنگ چینی رنگ سرد،سفید وخنثی دارد و از تنوعی رنگ و طرح کمی برخوردار می باشند.در گذشته استفاده از سنگ چینی در نمای ساختمان رواج بسیار داشت که امروزه به دلیل تنوع رنگ کم , کمتر در نمای ساختمان استفاده می شود.جهت آشنایی بیشتر می توانید مقاله سنگ نما چینی را مطالعه نمایید.همچنین برخی از برند های سنگ چینی از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشند.معایب سنگ چینی نسبت به مزایای آن بسیار کمتر می باشند و این سنگ جز بهترین سنگ های ساختمانی می باشد.چسبندگی این سنگ به ملات نسبت به سنگ های مرمریت و تراورتن کمتر بوده اما نسبت به سنگ گرانیت از چسبندگی بهتری برخوردار می باشد.

درباره صنایع سنگ سی سنگان

نکاتی درباره صنایع سنگ سی سنگان:

درباره صنایع سنگ سی سنگان

سال ها پیش فعالیت صنایع سنگ سی سنگان در استان اصفهان  آغاز شد و بعدا با احداث کارخانه و کار روی انواع سنگ خام ساختمانی در همان شهر وسعت پیدا کرد. تاسیس چند پایگاه جمع آوری سنگ با کیفیت از معادن اصفهان ، راه را برای تاسیس صنایع سنگ سی سنگان در شهرک صنعتی محمود آباد اصفهان هموار ساخت.

صنایع سنگ سی سنگان

صنایع سنگ سی سنگان در زمینه تحقیق، تولید، برش و بسته‌بندی و توزیع انواع سنگ ساختمانی برای همه سلیقه ها آماده پاسخگویی به سفارشات سنگ شماست؛
با تکیه بر کارکنان خلاق و آموزش دیده، با استفاده از فن‌آوری‌های پیشرفته و تولید سنگ های منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی کیفی با رعایت قوانین زیست محیطی، از سردمداران صنعت سنگ ایران است. ودر این راستا، ارتقای کیفیت از طریق تولید وعرضه محصولات باکیفیت ورقابتی بهترین انتخاب مشتریان بازارهای ملی وفراملی و حفظ منافع کلیه ذینفعان ، تکمیل کننده ماموریت خواهد بود.

کیفیت محصولات صنایع سنگ سی سنگان

واحد کنترل کیفیت سنگ این مجموعه به عنوان واحدی مستقل و کارآمد، از آغاز فعالیت شرکت شروع به کار کرده و هم اکنون با چندین پرسنل با مدارک تحصیلی معتبر  مشغول به کار می باشد.

واحد کنترل کیفیت سنگ صنایع سنگ سی سنگان با بکارگیری پرسنل آموزش دیده و تجهیزات سنگبری مناسب و دانش فنی بروز سعی بر برآورده ساختن نیازهای کیفی مشتریان و مطابقت داشتن محصولات با استانداردهای ملی و جهانی تعیین شده را دارد و بدین سبب قصد افزایش کیفیت محصول و جلوگیری از تولید محصول معیوب و بی کیفیت را دارد.

راههای ارتباطی صنایع سنگ سی سنگان

آدرس:اصفهان،شهرک صنعتی محمود آباد،خیابان 24 ،سنگبری سی سنگان
شماره تماس: 09131111310